wopr 1000x200 04

SKŁAD KADRY NARODOWEJ NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W RATOWNICTWIE WODNYM W AUSTRALII
wtorek, 14 maja 2024 13:58

IMG 4016W dniu dzisiejszym, na wniosek Trenera Reprezentacji Polski w Ratownictwie Wodnym i otrzymaniu pozytywnej opinii Komisji sportu WOPR, Prezes WOPR powołał w skład Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata w Ratownictwie Wodnym w Australii (Lifesaving World Championships Gold Coast 2024):

 

 

 

 

W kategorii open  w konkurencjach basenowych i oceanicznych (POOL & OCEAN):

 

Kobiety:

Paula Żukowska - WOPR Województwa Wielkopolskiego

Karolina Faszczewska - CKS Szczecin

Victoria Kocjan - MUKS WOPR Kędzierzyn - Koźle

Aleksandra Cieplak - MUKS WOPR Kędzierzyn - Koźle

Joanna Czok  - MUKS WOPR Kędzierzyn - Koźle

Aneta Drabik  - MUKS WOPR Kędzierzyn - Koźle

Wiktoria Janiszewska (rezerwa) - CKS Szczecin

 

Mężczyźni:

Adam Dubiel - WOPR Województwa Wielkopolskiego

Wojciech Kotowski - CKS Szczecin

Mateusz Grabski - CKS Szczecin

Hubert Nakielski - WOPR-OS w Ostrołęce

Tymoteusz Świecak - Dolnośląskie WOPR we Wrocławiu

Bartosz Makowski - Dolnośląskie  WOPR we Wrocławiu

Cezary Kępa (rezerwa) - CKS Szczecin

W kategorii junior w konkurencjach basenowych i oceanicznych (POOL & OCEAN)

 

Kobiety:

Michalina Jasińska - WOPR w Tomaszowie Mazowieckim

Apolonia Rąp - Dolnośląskie WOPR we Wrocławiu

Wiktoria Żemojdzin - CKS Szczecin

Michalina Skudlik WOPR Ruda Śląska

Gabriela Karkocha - WOPR Ruda Śląska

Oliwia Połeć - CK Szczecin

Zuzanna Kordek (rezerwa) - MUKS WOPR Kędzierzyn - Koźle

 

Mężczyźni:

Dominik Kosowski - CKS Szczecin

Maksymilian Topolnicki  - MUKS WOPR Kędzierzyn - Koźle

Oskar Raczewski - CKS Szczecin

Tobiasz Staszkiewicz - CKS Szczecin

Borys Kaszubowski - Dolnośląskie WOPR we Wrocławiu

Borys Struszczak - CKS Szczecin

Oliwier Grządkowski (rezerwa) - CKS Szczecin

 

W kategorii open (mix) w konkurencjach ratowniczych łodzi pneumatycznych (IRB):

Tomasz Szulc - WOPR Województwa Zachodniopomorskiego

Piotr Lisocki - Rejonowe Płockie WOPR w Płocku

Maria Adamczyk - WOPR Województwa Zachodniopomorskiego

Anna Skorupa - Stołeczne WOPR.

 

Zespół Kadry Narodowej :

Sławomir Juszkiewicz - trener reprezentacji

Tomasz Skudlik - kierownik reprezentacji

 

Sędziowie międzynarodowi:

Grzegorz Konieczny - NT (POOL, OCEAN)

Marta Kosowicz - NT (POOL, OCEAN)

Adrianna Błasiak - NT, IC, M. (POOL, OCEAN, SERC)

Anna Błasiak - NT, IC, M. (POOL, OCEAN, SERC).

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3